אודותשם עם מזל

שם עם מזל

מי אנו לפי שמנו ותאריך לידתנו? המדריך השלם לפי הקבלה

שם עם מזל הספר שיעניק לכם מבט שונה על חייכם ועל חיי ילדיכם! מתנה נהדרת להורים הטריים. מאת רזיאל פריגן.

אחרי שעברו את שלב ההתרגשות, ובדיקות האולטרה סאונד, עסוקים ההורים שבדרך, בשאלה הגורלית והחשובה: איזה שם להעניק ליילוד. שאלות כמו אופנתיות השם, הצליל שלו, ההברות ועוד, משמשים גורם חשוב. אך מה לגבי המזל הכרוך בשם? והאם השם משפיע על הגורל? איזה עתיד או אופי יהיה לילדנו על פי השם שבחרנו? והאם השם מתאים לתאריך בו נולד? האם נדע לחנך אותו בדרך שהולמת את נטיותיו המוכתבות מזמן לידתו???

רבים מאיתנו אף תוהים ברגעים מסוימים בחיינו, לגבי משמעותו השם שניתן לנו בלידתנו, ומה אומר היום בו נולדנו על פי הקבלה והאסטרולוגיה.

עכשיו זה פשוט. אין צורך לנבור בנבכי הקבלה, לפשפש ברזי הפשט, רמז, דרש וסוד. אפשר לרכוש את הספר "שם עם מזל" ולמצוא בו עולם שלם של תובנות הנוגעות לשמו של היילוד ולתאריך לידתו, ומכאן לעתידו, לחיבורים הרוחניים שלו, לאופי ולאופן החינוך, לנטיות הלב, לצבע שייצור לנו עולם הרמוני, בקיצור – עולם שלם על קצה המזלג. וכל זאת בשפה ברורה, עכשווית ובהירה.

"שם של מזל" חותר לחשיפת רזי האסטרולוגיה הקבלית, משמעות אותיות השם והקשר ביניהם, מתוך אמונה, שהבנת עקרונותיהם עשויה לסייע לנו לממש את עצמנו ולמצות את היכולות הטמונות בנו ובילדינו.

הספר מתייחס להתלבטויות המלוות הורים בעת מתן שם לילוד, או כאשר אנו מעוניינים בשינוי שם לעצמנו, ומסביר מה חשוב להביא בחשבון במהלך הצעד המשמעותי הזה.

."שם עם מזל" הוא כלי מרתק לכל מי שרוצה לדעת קצת יותר אך לא לטבוע עמוק מידי. גם מי שאינו מאמין בקבלה, ימצא עצמו נמשך בעל כורחו לקרוא ולחפש תובנות על עצמו ועל אהוביו. הוא כתוב בשפה ידידותית ועכשווית. תרצו – קבלה לכל דורש, אך בעצם עולם ומלואו.

 

רזיאל פריגן

רזיאל פריגן הוא קאוצ'ר, מנטור ויועץ אישי, ובינאישי, מייסד ומורה לשיטת האקסתרפיה XTP. סופר, חוקר ומרצה למיסטיקה יהודית. יזם אינטרנט ופעיל חברתי.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button