אודות רזיאל פריגן

הסיפור שלי

רזיאל פריגן הוא יזם יועץ אישי מורה דרך רוחני, סופר ומרצה, המלמד מתוך חוכמת ישראל את תחום אסטרונומרולוגיה קבלית. מנטור הלוקח אחריות אישית על מודרכיו וחניכיו ומלווה תהליכים אישיים להגשמת מטרות. חוקר מסטיקה יהודית ואת תחומי ההכוונה העצמית, מחקר האושר ההצלחה האישית וההגשמה העצמית.

רזיאל פריגן, מיסטיקן כריזמטי חוזר בתשובה בן 56, אשר נולד במרוקו, עלה לארץ בשנת 1964 וגדל במשפחה חילונית. בגיל 16.5 החליט להכיר לעומק את היהדות ובהמשך התוודע לעולם הקבלה והמיסטיקה, תוך שהוא לומד ממקובלים ידועים בעולם החרדי, ומתוודע גם לתורות מיסטיות אחרות.

את ספרו רב המכר 'שם עם מזל' מי אנו על פי שמנו ותאריך לידתנו? המדריך השלם לפי תורת הקבלה. הוציא לאור ב 2004. 

כיום הוא מתגורר בבני ברק, אב לשמונה סב לארבעה עשר נכדים כ"י, מתארח בתוכניות רדיו וטלוויזיה העוסקות במיסטיקה וגם מרבה להרצות בעולם. "אני חושב שהצלחתי לבנות ז'אנר חדש, ישראלי-יהודי- עם טוויסט מעולמות התוכן האקזיסטנציאלי הומניסטי, משהו ששונה מהזרמים שהכרנו עד עתה".

וקצת בנימה אישית כשחגגתי 50 והתבוננתי על האדם שהפכתי להיות ולמקום שהגעתי אליו בחיי אהבתי את האדם הזה שנעשה ממני.

עם המון ענווה ויד על הלב הגשמתי עד לאותו זמן את כל חלומותיי ומה ששאפתי אליו עד לאותו רגע, התחתנתי נולדו לי ילדים בורכתי בנכדים מקסימים, כתבתי את הספר שם עם מזל מדריך להורים בבחירת שם ליילוד שנעשה לרב מכר, השפעתי השפעה משמעותית של חייהם של רבים וטובים, הרגשתי שכל מה שעשיתי בחיי עד כה ועשיתי לא מעט, הכשיר אותי להיות האבא שתמיד רציתי שיהיה לי.

ואחרי לפחות שלושים שנות נסיון בייעוץ ואימון אישי ובינאישי אני יודע שעכשיו זה המהלך הנכון לתת עצה טובה מתוך בשלות השלמה אישית והוכחת יכולת.

הפסיקו לחלום, תתחילו לחיות, המציאות היא מעל לכל דמיון.

אם גם אתם מוכנים לצאת למסע של חייכם יש לי את המפה הכלים והכרת הדרך.

הכשרה: השכלה תורנית גבוהה,לימודי רבנות, תואר שני MA אקויולנטי בחינוך ובמחשבת ישראל, נסיון חיים עשיר ולימוד עצמי אוטודידקט.

תחומי המומחיות שלי הם: קריירה, משפחה, כסף, שינוי שם לפי הקבלה, התאמה בזוגיות

השליחות שלי

לחיות (להיות) בתור רזיאל פריגן.

מה המשמעות של להיות רזיאל פריגן לגבי?

השלב הראשון הוא לגלות מהו 'סידור העבודה'

השלב השני להבין מה משמעות התפקיד וממנו לגזור את הנגזרות המתאימות.

מה אני צריך לעשות בכדי להיות.

ואזי לנקוט בפעולה בכדי להתאים את הכלים האישיותיים והסביבתיים להצלחת המטרה.

השלב השלישי

להיות להתהוות להתחוות בלהיות 'רזיאל פריגן האולמטיבי' בפועל ולא רק כאידיאל או משאת נפש ובמקביל לעשות הכל בכדי לא להפריע למהלך האמור להיות בפועל מה שאני בכוח.

שלב רביעי
להתעלם מההישג … לדומם את מנוע התשוקה לחיים. את אותו המנוע המונע מהשכלה עצמית, מתבונה ומאמביציות חברתיות המכריחות אותי לפתח אגו שלאחר שלשת השלבים נעשה נוכח, חכם, בולט, קיים, חי. מי שאני כרזיאל פריגן

ופשוט לא להיות כלום פרט מ'להיות אדם' ללא שום תואר, להיות. ללא שייכויות ובעלויות.

לשלב הרביעי אני קורא 'לשכוח את שמך'.

את שלי ספרתי ומהי השליחות שלך לעולם?

המטרות שלי

להקים לייסד לבנות בית ספר לאומניות האינטואציה ללמד בו את שיטת האקסתרפיה לבנות מערך של מנטורים של השיטה ולעזור לכמה שיותר אנשים למצות את הפוטניאל האנושי שבהם.