אודות

רזיאל פריגן

הסיפור שלי

רזיאל פריגן הוא יזם יועץ אישי מורה דרך רוחני, סופר ומרצה, המלמד מתוך חוכמת ישראל את 'תורת המספרים' הקבלית. מנטור הלוקח אחריות אישית על מודרכיו ומלווה תהליכים אישיים להגשמת מטרות אישיות ועסקיות . חוקר מיסטיקה יהודית ואת תחומי ההכוונה העצמית, מחקר האושר ההצלחה האישית וההגשמה העצמית.

רזיאל פריגן, מיסטיקן כריזמטי חוזר בתשובה בן 58, אשר נולד במרוקו, עלה לארץ בשנת 1964 וגדל במשפחה חילונית. בגיל 16.5 החליט להכיר לעומק את היהדות ובהמשך התוודע לעולם הקבלה והמיסטיקה, תוך שהוא לומד ממקובלים ומאדמו"רים ידועי שם בעולם התורני חרדי, ובמקביל מתוודע לתורות מיסטיות מקבילות. (מתוך כתבה)

ספרי רב המכר 'שם עם מזל' מי אנו על פי שמנו ותאריך לידתנו? המדריך השלם לפי תורת הקבלה. יצא לאור ב 2004. ועדיין הינו רלוונטי וניתן להשיגו בחנות האתר. 

כיום אני חי ופועל בעיר קריית ים, אב לשמונה סב לעשרים ושניים נכדים כ"י. פריגן מתארח בתוכניות רדיו וטלוויזיה העוסקות במיסטיקה וגם מרבה להרצות וללמד. "אני חושב שהצלחתי לבנות ז'אנר חדש, ישראלי-יהודי-חרדי עם טוויסט מעולמות התוכן האקזיסטנציאלי הומניסטי, משהו ששונה מהזרמים שהכרנו עד עתה".

ובנימה אישית כשחגגתי 50 והתבוננתי על האדם שהפכתי להיות ולמקום שהגעתי אליו בחיי … אהבתי את האדם הזה שנעשה ממני.

עם המון ענווה ויד על הלב הגשמתי עד לאותו זמן את כל חלומותיי ומה ששאפתי אליו עד לאותו רגע, התחתנתי נולדו לי ילדים בורכתי בנכדים מקסימים, כתבתי את הספר שם עם מזל מדריך להורים בבחירת שם ליילוד שנעשה לרב מכר, השפעתי השפעה משמעותית של חייהם של רבים וטובים, הרגשתי שכל מה שעשיתי בחיי עד כה ועשיתי לא מעט, הכשיר אותי להיות האבא החבר והמדריך שתמיד רציתי שיהיה לי.

אחרי לפחות שלושים שנות ניסיון בייעוץ ופיתוח אישי בינאישי ועסקי אני יודע שעכשיו זהו המהלך הנכון לתת עצה טובה מתוך בשלות השלמה אישית ותוצאות מוכחות בשטח.

הפסיקו לחלום … תתחילו לחיות. המציאות היא מעל לכל דמיון!

אם גם אתם מרגישים שאתם מוכנים לצאת למסע חיים להיות הגרסה היותר טובה שלכם? דעו כי לי יש את מפת הדרכים, את הכלים ואני מכיר את הדרך, עברתי בה בעצמי.

בהכשרתי הפורמלית: יש השכלה תורנית גבוהה, לימודי רבנות, תואר שני MA אקויולנטי בחינוך ובמחשבת ישראל, שנים מורה וכמחנך, נסיון חיים עשיר למדי, לימוד והעשרה עצמית. אני  אוטודידקט מושבע.

תחומי המומחיות שלי הם: בניית קריירה, ניהול משברי משפחה, ניהול כסף וחובות, פיתוח עצמי ואפשר להתייעץ איתי על בחירה ושינוי שם לפי הקבלה, התאמה בזוגיות.

השליחות שלי

לחיות (להיות) בתור רזיאל פריגן.

מה המשמעות של להיות רזיאל פריגן לגבי?

השלב הראשון הוא לגלות מהו 'סידור העבודה'

השלב השני להבין מה משמעות התפקיד וממנו לגזור את הנגזרות המתאימות.

מה אני צריך לעשות בכדי להיות.

ואזי לנקוט בפעולה בכדי להתאים את הכלים האישיותיים והסביבתיים להצלחת המטרה.

השלב השלישי: להיות להתהוות להתחוות בלהיות 'רזיאל פריגן האולמטיבי' בפועל ולא רק כאידיאל או משאת נפש ובמקביל לעשות הכל בכדי לא להפריע למהלך האמור להיות בפועל מה שאני בכוח.

שלב רביעי: להתעלם מההישג … לדומם את מנוע התשוקה לחיים. את אותו המנוע המונע מהשכלה עצמית, מתבונה ומאמביציות חברתיות המכריחות אותי לפתח אגו שלאחר שלשת השלבים נעשה נוכח, חכם, בולט, קיים, חי. מי שאני כרזיאל פריגן

ופשוט לא להיות כלום פרט מ'להיות אדם' ללא שום תואר, להיות. ללא שייכויות ובעלויות.

לשלב הרביעי אני קורא 'לשכוח את שמך'.

את שלי סיפרתי ומהי לדעתך השליחות שלך לעולם?

המטרות שלי

להקים לייסד לבנות בית ספר לאומניות האינטואציה ללמד בו את שיטת האקסתרפיה לבנות מערך של מנטורים של השיטה ולעזור לכמה שיותר אנשים למצות את הפוטניאל האנושי שבהם.

Back to top button