מאמרים

ריפוי רוחני || המיסטיקה של הקללות

הסרה והימנעות מקללות.


חשיפת הפרספקטיבה המיסטית: הסרה והימנעות מקללות

בתחום הרוחניות והמיסטיקה, קללות נחשבות כהפרעות אנרגטיות שעלולות לחדור למציאות של אדם ולגרום לאסון ומצוקה. בשיעור זה נתעמק במהותן של הקללות, מקורותיהן, תפקיד המקלל, השפעות הקללות ונבדוק דרכים להסרה, הימנעות והגנה מפניהן. כמו כן, ניגע במשמעותם של תרגולים רוחניים ליליים ובקישוריות של נשמות.

1. הבנת מהות הקללה:

מנקודת מבט מיסטית, אני מאמין (יודע) שקללה מנצלת את הקשרים האנרגטיים הפגיעים בתוך ההוויה של הפרט. קשרים אלו, המכונים לעתים קרובות “צינורות”, מאפשרים זרימת אנרגיה בין ההיבטים השמימיים והארציים של האדם. כאשר הקשרים הללו אינם מיושרים והרמוניים במלואם, הם יוצרים פתחים שדרכם קללות יכולות להיכנס ולהשפיע.

2. סיבות ותוצאות של קללה:

א) חוסר איזון אנרגטי: קללות נובעות בדרך כלל מרגשות שליליים עזים כמו כעס, קנאה או טינה. רגשות אלו יוצרים חוסר איזון אנרגטי בתוך המקלל, אשר מופנים לאחר מכן לעבר המטרה המיועדת, וגורמים להפרעה ולפגיעה.

ב) כוונות רוחניות: המקלל, בין במודע ובין שלא במודע, נוגע לחיבור בין הנשמות ומכוון כוונות שליליות כלפי אדם אחר. דרך רשת הקשרים הסבוכה הזו, הקללה מוצאת את דרכה אל מקבלה, משפיעה על המערכת האנרגטית שלהם ומתבטאת בחוסר מזל ובסבל.

ג) הפרעה אנרגטית: קללה משפיעה על הפרט במספר רבדים, משבשת את זרימת האנרגיה ויוצרת תחושת ניתוק. הפרעה זו יכולה להתבטא בחוסר מזל מתמשך, תחושה של כלוא במחזורים שליליים, ואובדן איזון והרמוניה.

3. הסרת קללה:

הסרת קללה מחייבת גישה רבת פנים הכוללת טכניקות חיצוניות ופנימיות כאחד. הנה כמה שיטות מיסטיות שכדאי לקחת בחשבון:

א) ריפוי אנרגטי: חפשו סיוע מהמרפאים הרוחניים המיומנים  של – המתמחים בזיהוי ושחרור החסימות האנרגטיות הנגרמות מקללות. מרפאים אלו יכולים להקל על שיקום האיזון וההרמוניה בתוך המערכת האנרגטית שלכם.

ב) טקסי ניקוי: בצעו טקסי טיהור באמצעות אלמנטים כמו מים (מקווה, נטילות ידים עם כוונות), אש ( סוגי קטורת המעורבים עם מור ולבונה), עשן (שריפת דפים עם מסמרים של שמות מלאכים) או צמחי ריפוי (רוטא, איזוב). טקסים אלו מסייעים בניקוי ואיזון מחדש של השדה האנרגטי שלך, ומסירים את הטביעות השליליות של הקללה. (לקניית ערכה לטיהור וניקוי לחץ)

ג) התאמה פנימית: עסוק בתרגולים המקדמים מודעות עצמית, מדיטציה, ויזואליזציה ועבודת אישור. על ידי יישור המחשבות, הרגשות והכוונות שלך, אתה מחזק את הגבולות האנרגטיים שלך ומחזיר את ההרמוניה לעצמך, מה שמקשה על קללות לתפוס אחיזה.

4. הימנעות וביטול קללות:

כדי למזער את האפשרות לקלל, חיוני לטפח הלך רוח ואורח חיים המקדמים הגנה אנרגטית וחיוביות. הנה כמה שיטות עבודה שכדאי לקחת בחשבון:

א) הגנה אנרגטית לילית: מתוך הכרה שהצעיפים בין העולמות דקים במיוחד בלילה, בצעו טקסים כמו קריית שמע לפני השינה. טקסים אלו יוצרים הגנות אנרגטיות מפני אנרגיות שליליות, ומבטיחים שינה רגועה ובטוחה.

ב) חיבור מודע: טפחו קשר עמוק בין ההיבטים השמימיים והארציים שלכם. עסוק בתרגולים המשפרים את הצמיחה הרוחנית שלך, מיישרים את האנרגיה שלך ליצירת חיבור חזק והרמוני בכל הווייתך.

ג) קשרי משפחה ונשמה: הכר את הקשר בין הנשמות. הכירו בכך שכולנו חלק מרשת עצומה של קשרים אנרגטיים, ועל ידי טיפוח מערכות יחסים חיוביות ואוהבות, אנו יוצרים מגן של תמיכה והשפעה הדדית שיכולים לנטרל את ההשפעות של אנרגיות שליליות.

על ידי שילוב ההבנה המיסטית של קללות עם תרגולים רוחניים מעשיים, נוכל להסיר, להימנע ולהגן על עצמנו מההשפעות המזיקות של קללות. באמצעות ריפוי אנרגטי, טקסי ניקוי, התאמה פנימית, הגנות ליליות וחיבור מודע, אנו מעצימים את עצמנו להתעלות מעל השפעת הקללות ולשמור על קיום הרמוני ומאוזן. זכרו, הכוח טמון בכל אדם ליצור ולשמור על הגבולות האנרגטיים שלו, להבטיח חיים מלאים בחיוביות, צמיחה והגנה מפני שליליות. יהי רצון שהידע הזה ינחה אותך במסע הרוחני שלך לעבר חיים חופשיים מכבלי הקללות.

חושבים שיש עליכם קללה? זכרו לא כל תקיעות וסבל מקורם בקללה או בהשפעת אחרים עלינו!

אם אתם מרגישים שאתם חווים צרות וסבל שעלולים להיות מיוחסים לקללה, חשוב לזכור שלא כל האתגרים נובעים מהשפעות חיצוניות. לפני שקופצים למסקנות, חיוני להתבונן פנימה ולקחת אחריות על הפעולות והבחירות שלנו. סבל יכול לפעמים להיות שיעור חשוב בחיים, מלמד אותנו תובנות חשובות ועוזר לנו לצמוח.

עם זאת, אם בדקתם ביסודיות את חלקכם במצב, לקחתם אחריות ועשיתם מאמצים לתקן אותו אך עדיין מוצאים את עצמכם לכודים במעגל שליליות אולי יעזור לפנות לעזרה ממרפא או מדריך רוחני. המדריכים שלנו יכולים לספק תמיכה והדרכה בזיהוי מה עלול להיות חסר בתהליך האישי שלך ולעזור לך להתחבר מחדש לאני האותנטי שלך מקור העוצמה והצמיחה שלך.

באמצעות טכניקות ריפוי רוחניות, ניתן לטפל ולרפא חלקים פגומים בהוויה שלך. תהליך זה יכול להוביל אותך למסע טרנספורמטיבי לקראת מציאת ברכות והשתחררות מהקללה הנתפסת. אם אתה מרגיש נמשך לחקור את הדרך הזו הלאה, אני מזמין אותך ליצור איתי קשר כדי לקבוע פגישה שבה נוכל לעבוד יחד כדי לחשוף מה מעכב את הצמיחה האישית שלך ולפתח תוכנית להתקדם לחיים של חיוביות ושפע.

זכרו, הכוח לשנות את חייכם טמון בתוככם, וחיפוש אחר הדרכה ותמיכה יכול להיות צעד חשוב לקראת השגת הברכות והשפע שאתם רוצים.

רזיאל פריגן

רזיאל פריגן הינו סופר, הוגה קיומי ופרשן. מייסד המרכז הטיפולי אבחוני קבלי 'ReviveLife' ושיטת האקסתרפיה. מדריך רוחני ויועץ אישי.

מאמרים קשורים

Back to top button