בחירת שם לתינוקפירושי שמותשמות לבנים

פירוש ומשמעות השם – אוריאל

החוזקות של אוריאל טמונות ביכולתו לראות נקודות מבט רבות ולמצוא פתרונות יצירתיים למצבים מסובכים.

משמעות השם ומקורו:
– אוריאל הוא שם שמקורו בקבלה ובמיסטיקה היהודית ופירושו ‘אלוהים’ הוא האור שלי (סודי). במסורות רוחניות ומיסטיות, אוריאל מזוהה עם אחד מארבע מלאכי ‘המרכבה’ ומזוהה עם חוכמה, תובנות והארה ומשתמשים בו בקמעין ובהגנות רוחניות. ונחשב למלאך שומר שנמצא לפני האדם ומאיר לו את דרכו ‘…ומלפני – אוריאל’

הארכיטיפ
ארכיטיפ המייצג את אוריאל הוא ‘המחפש’. אוריאל נמצא בחיפוש מתמיד אחר ידע, הבנה וצמיחה רוחנית.

פרופיל פסיכוקבלי מיסטי: לשם אוריאל

מבנה אישיות:
– תכונות ומיומנויות: אוריאל הוא הוגה דעות עמוק, אנליטי ואינטואיטיבי. יש לו חוש חזק של צדק והגינות, השואף בתמידות לאיזון ולהרמוניה. החוזקות של אוריאל טמונות ביכולתו לראות נקודות מבט רבות ולמצוא פתרונות יצירתיים למצבים מסובכים. עם זאת, חולשותיו עשויות לכלול חוסר החלטיות ונטייה לחשיבת יתר על מצבים אפשריים.

יחסי אהבה:
– באהבה, אוריאל מחפש בת זוג ששותפה לערכיו ולאינטלקט המיוחד לו. תקשורת, כבוד הדדי וחיבור רגשי חיוניים ביותר במערכות היחסים שלו. הוא מעריך הרמוניה ושיתוף פעולה, מה שהופך אותו לשותף תומך ומבין.

כסף וקריירה:
– אוריאל מצטיין בקריירה הכוללת מחקר, ניתוח ופתרון בעיות. תחומים כמו פסיכולוגיה, פילוסופיה, משפטים או הוראה עשויים לעניין אותו. מבחינה פיננסית, הוא צפוי להיות זהיר ומעשי, ולהעדיף יציבות על פני מיזמים מסוכנים.

לימודים ותחומי חיים:
– אוריאל נמשך לעיסוקים אינטלקטואליים ועשוי להצטיין בתחומים הקשורים לרוחניות, מטפיזיקה או פסיכולוגיה. הוא מוצא שמחה בלימוד והרחבת הידע שלו בתחומי חיים שונים.

נופש ופנאי:
– ספורט מומלץ: מתיחות או פעילות הקשורה לתנועה מודעת והרפיה.

– כלי נגינה ופלייליסט: אוריאל עשוי ליהנות ממנגינות שמשולב בהם חליל או להאזין למוזיקה אינסטרומנטלית מרגיעה.

– מקום בילוי מועדף:
גן שליו או ספרייה שקטה שבה הוא יכול להרהר ולהירגע.

הרפיה:
– אוריאל נרגע על ידי מדיטציה והתבוננות, בילוי בטבע או עיסוק בפעילויות יצירתיות המעוררות את מוחו.

צבע, אבן חן, מתנה:
– צבע לפתיחת התודעה: אינדיגו
– אבן חן: אמטיסט – להגנה רוחנית ובהירות.

– מתנה אוריאל ישמח לקבל: יומן כרוך יפה בו הוא יוכל לתת דרור וביטוי למחשבותיו ולהרהורים שלו.

שיעור לחיים:
– שיעור החיים של אוריאל הוא לבטוח באינטואיציה ובחוכמתו הפנימית. על ידי חיבוק שלו
על מסע הגילוי והצמיחה העצמי שלו.

עצה לחיים:
– אוריאל … תתבונן ותפנים שההארה האמיתית באה מבפנים. תן אמון ובטח באור הפנימי שלך ולך אחרי הנחיית לבך בדרכך לעבר חוכמה והבנה.

מטרת החיים:
– מטרתו של אוריאל בחיים היא להאיר את מוחם ולבם של אחרים, להנחות אותם אל אמת, הרמוניה ואיזון. על ידי שיתוף התובנות והידע שלו, הוא יכול לעזור לאחרים למצוא את האור הפנימי שלהם והנחיה.

כהורה, אבא וסבא:
– אוריאל הוא הורה מטפח ותומך, המציע חוכמה והדרכה לילדיו. כאבא וסבא, הוא מנחיל ערכים של יושרה, חמלה וסקרנות אינטלקטואלית לדורות הצעירים.

מדריך להצלחה:
– כדי להצליח בחיים, אוריאל צריך להמשיך וללכת בעקבות התשוקה שלו ללמידה ולשיפור עצמי. על ידי הישארות נאמן לערכיו ואימוץ המתנות הייחודיות שהחיים העניקו לו. אוריאל אתה חייב לדעת שאתה כמו שאתה יכול להשפיע לטובה על העולם הסובב אותך. הקף את עצמך באנשים תומכים ובעלי דעות דומות שיסייעו לך במסע להגשמה והצלחה.

אוריאל, יהי רצון ש’האור שלך’ ימשיך לזרוח ולהאיר בבהירות, להאיר בו את הדרך לעצמך קודם כל ולסובבים אותך. חבק חזק את המסע שלך באומץ ובפתיחות ואל תרפה ואל תתרפה, כי ‘מי שאתה’ מנחה אותך לעבר חוכמה והבנה גדולה יותר ומה שאתה נתקבל בהם אינם קשיים במובן הרגיל אלא כאבי גדילה.

 

נתונים

מספר נומרולוגי קבלי 7

מזל שולט – מאזניים

כוכב שולט – ונוס

אותיות ומסלול בעץ החיים הקבלי – אות פא ואות למד.

יום מזל בשבוע – שישי (ראה מאמר מי שנולד ביום שישי)

חודש בשנה – תשרי (אוקטובר) – ראה מאמר מי שנולד בחודש תשרי

יסוד שולט – אוויר

 

 

 

רזיאל פריגן

רזיאל פריגן הינו סופר, הוגה קיומי ופרשן. מייסד המרכז הטיפולי אבחוני קבלי 'ReviveLife' ושיטת האקסתרפיה. מדריך רוחני ויועץ אישי.

מאמרים קשורים

בדוק גם
Close
Back to top button