לא מסווג

אודות

רזיאל פריגן הינו קאוצ’ר לחיים. מורה חוקר ומרצה על מסטיקה יהודית. מחבר הספר “שם עם מזל”, מדריך ומורה דרך רוחני, המנהל אורח חיים יהודי שמרני.  רזיאל עורך סמינרים והרצאות ברחבי הארץ והעולם תחת הכותרת “אדם אלוהים אדם”

הוא המייסד של “שמיים חדשים” – בית הספר לאומנויות האינטואיציה. רזיאל פריגן היה שנים רבות עוזרו ואיש ימינו של הצדיק המקובל, רבי אברהם אבא לייפר זצ”ל ממנו למד איך לעזור לאנשים ואיך להראות לאדם מתוך שמו את מזלו.

לאחר פטירתו של הצדיק התעמק בכתבי הקבלה כפי שמצא אותם על שולחן המקובל, ובמהרה הפך למרצה וליועץ מבוקש המושך רבים להרצאותיו ולמפגשים פרטיים, בעיקר בזכות יכולתו להסביר את סודות שם האדם על פי הקבלה בצורה קליטה ובהירה. בהרצאות ובמפגשים אלה חושף פריגן את סודות הקבלה ליצירת חיים מלאי השלמה עצמית ומוארים, ומטיף ל”היוולדות מחדש”.

במפגשים הפרטיים הוא מעניק חניכה רוחנית אישית, ובמהלכם מעודד להתנתק מן “התכנותים” הקודמים שלנו ולהחיל את ה”אידאה פיקס”??לא ברור מה זה בחיים המעשיים.

 הבסיס לשיטתו ולהדרכותיו.

הספר “שם עם מזל”

הספר נולד מרצונו העז של רזיאל פריגן לשתף את הרבים בתובנות שנלמדו בסדנאותיו, שהרי “אם למדת תורה הרבה אל תחזיק טובה לעצמך”, כלומר אל תתגאה בזה ואל תהיה אגואיסט. המקובלים בלשוננו היו אומרים: “תעביר את זה הלאה”.

בספר מסביר פריגן ש”שם הוא נבואה קטנה שניתנה להורים, לכן כדאי שקודם כל להסתכל על התינוק בראייה חיצונית ופנימית ואז לבחור לו שם בצורה אינטואיטיבית ורק אחר-כך יש לפנות למקובל או כמובן אלי כדי לבדוק אם השם מתאים”. כמו כן, ניתן וראוי ללמוד מתוכו את משמעות חייו של נושא השם. גם כשרוצים להחליף שם כדאי לראות מה צריך להילקח בחשבון.

מן התקשורת:

ביוגרפיה

רזיאל פריגן, 57 יליד מרוקו, שבגיל בית-הספר התיכון 16 עזב את בית הוריו החילוני לטובת ישיבה. כיום הוא “חונה” בק”ק בבני ברק, אב לשמונה, סבא ל 16 נכדים נהדרים, עוסק בייעוץ אישי ובפתרון בעיות בזוגיות. 

רזיאל פריגן מתארח בתוכניות רדיו וטלוויזיה העוסקות במיסטיקה, בהדרכה ובאימון אישי ועסקי, והוא מרבה להרצות בעולם. “אני חושב שהצלחתי לבנות ז’אנר חדש, ישראלי-יהודי-קבלי, משהו שונה מהזרמים הקיימים, ובאחרונה תופס תאוצה גם בקהילות יהודיות בארצות הברית ובאירופה”.

מתוך התוכנית: “לסדר את הראש” ערוץ 2, 2010 

במשך שנים רבות ממשיך רזיאל פריגן את מורשת רבו ומורו רבי אברהם אבא לייפר זצ”ל במפעלו הרוחני “מידי חודש בחודשו” ועולה עם קבוצה גדולה מתלמידיו לקברו של האריז”ל וגוריו אבי תורת הקבלה ב 500 השנים האחרונות, מנוחתו כבוד בבית החיים העתיק בצפת. ומשם לקברו של האלוהי רבי שמעון בר יוחאי זיע”א לסעודה גדולה רבת משתתפים, ערוץ 2 אף עשה סרט על הקבוצה והמסע לקברי צדיקים, הסרט נקרא “זכותו יגן עלינו”

רזיאל פריגן משמש לרבים כרב ומנהיג קהילה, בורר, פוסק ומורה צדק, שביכולתו להכריע בסוגיות החיים. אופיו המיוחד ורב גוניותו מושכים אליו דתיים וחילונים רבים, והמושג “ללכת לרב לבש אצלו משמעויות חדשות. למרות שרזיאל פריגן לא קיבל הסמכה רשמית מטעם הרבנות, רבים מכנים אותו “הרב” או “רבי רזיאל”, תואר הבא להעריך ולכבד את ידיעותיו הרבות בתורה וסודות הקבלה.

 מן העיתונות

 

רזיאל  פריגן  הינו נצר למשפחת “אפרגן”, בנם של מיכאל מכלוף קלוד זצ”ל ורנה ריקה תחיה, בתו של הצדיק משה הכהן וסול כהן זצ”ל, כהנים מיוחסים מהעיר סאלי שבמרוקו. פריגן הוא נכד לדוד וחנינא למשפחת כנפו זצ”ל מהעיר טיזניט מחוז סוס תאודרנת מרוקו ומקזבלנקה נין לשמעון בן מרדכי איפרגן זצ”ל.

כל קשר למשפחת איפרגן המעטירה והמכובדת מנתיבות או מירושלים או מי מהם הוא מקרי בהחלט. יתכן שאנו צאצאים לאותו השורש הקדוש. זכות אבותינו הקדושים תעמוד לנו ולזרעינו להיות ממשיכי מסורת אבותינו.

“אין שם בלי מזל, יש את מי שלא לומד להכיר את המזל שבשמו” !

הסוד השמור של המקובלים נחשף

את ה מרגיש שהשליחות שלך ל עזור לנשמות נפולות למצוא את הדרך לעצמם? רוצה להפוך תחביב למקצוע בחיים?

Click Here

הרשמה קורס למורים

רזיאל פריגן

רזיאל פריגן הינו סופר, הוגה קיומי ופרשן. מייסד המרכז הטיפולי אבחוני קבלי 'ReviveLife' ושיטת האקסתרפיה. מדריך רוחני ויועץ אישי.

כתיבת תגובה

Back to top button