תיירות

טיול קונספט יחודי למרוקו ארץ – ‘אלף הקסבות’

מסע משנה תודעה, לא אני אמרתי המסע אמר. אם גם אתם זקוקים לפסק זמן ממירוץ החיים, רוצים להכיר מחדש את האדם שהפכתם להיות בעקבות מה שקורה לכם בחיים … או שפשוט הגיע הזמן להגשים חלום!
מסע מולטי אטרקטיבי מלא במסרים ותובנות חשובות לחיים. אושר, אהבה, שמחה, התפעמות, רוחניות, כיף, אקסטזה, ריגוש ועוד … נשחרר את הסופר שבתוכינו לתוך “יומן מסע” מסע מטלטל בארץ עם אלף פרצופים…
 
 
מסע בעקבות הקסם הצפון אפריקאי. נטייל בהרים ובמדבר, בערים ובכפרים. מסע שכולו שורשים, אהבה והשראה בעקבות הסיפורים, הריחות, הצלילים והצבעים. נלך בעקבות ההיסטוריה הצפון אפריקנית. נשאב השראה מסיפורי היהודים בצפון אפריקה החל משלהי הבית הראשון ועד לשרידי הקהילה היהודית במרוקו. נלך בסמטאות בהם צעדו מגורשי ספרד ונלמד על יחסיהם עם היהודים המקומיים. נצעד בסמטאות אפופות מסתורין, נראה ארמונות מלכים ונשאף אוויר פסגות באטלס המושלג. נרכב על גמלים לעבר זריחה מלאת הוד במדבר ונחזור בדרך אלף הקסבות עשויות הבוץ.
 
כן, זו היא מרוקו ארץ מלאת ניגודים מדברות חוליים והרים מושלגים ערים מודרניות וכפרי בוץ, לבוש מודרני לצד לבוש מסורתי, שירה פיוט וערי קודש לצד ערים איסלאמיות ומוזיקה מסורתית… 
 
שורשים אהבה השראה – מרוקו!
 

תבארכ אללה עליכום 

 
                                               למסלול המסע ולוחות הזמנים
 
 
 

רזיאל פריגן

רזיאל פריגן הינו סופר, הוגה קיומי ופרשן. מייסד המרכז הטיפולי אבחוני קבלי 'ReviveLife' ושיטת האקסתרפיה. מדריך רוחני ויועץ אישי.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

בדוק גם
Close
Back to top button